Збірна Португалії здобула впевнену перемогу над Нігерією перед ЧС-2022.

Головна сторінка » Збірна Португалії здобула впевнену перемогу над Нігерією перед ЧС-2022.

Збірна Португалії розгромила Нігерію напередодні ЧС-2022

Збірна Португалії здобула розгромну перемогу над Нігерією в контрольному поєдинку, який відбувся перед ЧС-2022. Матч завершився з рахунком 4:0, а головним героєм став Бруно Фернандеш, який забив два голи.

Контрольний поєдинок між Португалією та Нігерією відбувся 17 листопада. У першому таймі Фернандеш відкрив рахунок на 9-й хвилині, а на 35-й хвилині подвоїв перевагу своєї команди з пенальті. У другому таймі Серхіо Рамос забив третій гол на 82-й хвилині, а Жоау Маріу закріпив перемогу Португалії, забивши четвертий гол на 84-й хвилині.

Ця перемога є важливим кроком для збірної Португалії перед ЧС-2022. Команда продемонструвала високий рівень гри та ефективність у забитих голах. Нігерія ж не змогла протистояти сильній команді суперника.

Збірна Португалії показала свою потужність та амбіції на міжнародній арені, і це дає їм додаткову мотивацію перед ЧС-2022.

Цитата автора сайту: “Перемога збірної Португалії над Нігерією показує їх силу та потенціал перед ЧС-2022.”

Висновок автора сайту: Збірна Португалії продемонструвала вражаючу гру та здобула переконливу перемогу над Нігерією перед ЧС-2022. Це свідчить про їх амбіції та готовність боротися за титул чемпіона світу.

Заголовок: Збірна Португалії розгромила Нігерію напередодні ЧС-2022

Джерело: champion.com.ua