Ферстаппен переміг на Гран-прі Китаю – перший раз за 5 років

Головна сторінка » Ферстаппен переміг на Гран-прі Китаю – перший раз за 5 років

Макс Ферстаппен здобув впевнену перемогу на Гран-прі Китаю, яке відбулося вперше за 5 років. Це був п’ятий етап сезону-2024 Формули-1. У 2020 році гонку в Шанхаї довелося перенести через пандемію COVID-19, тому повернення до Піднебесної було особливо очікуваним.

Макс Ферстаппен завоював першу стартову позицію у суботній кваліфікації і успішно її реалізував на гонці. Ця перемога стала для нього 59-ю в кар’єрі, що робить його третім за кількістю перемог у історії Формули-1, після Льюїса Гамільтона (103) і Міхаеля Шумахера (91). Крім того, Ферстаппен також виграв спринт на цьому етапі.

На другому місці фінішував пілот Макларена Ландо Норріс, якого вболівальники визнали найкращим на цьому етапі. Трійку лідерів замкнув напарник Ферстаппена Серхіо Перес. Фернандо Алонсо встановив найшвидше коло гонки і отримав один додатковий заліковий бал.

Гонка в Китаї була досить подійною. Вона почалася з аварії, в результаті якої Даніель Ріккардо та Юкі Цунода не змогли продовжити гонку, а Вальттері Боттас випав через проблеми з двигуном. Також були кілька інцидентів, які призвели до виходу сейфті-кара.

Наразі Макс Ферстаппен лідирує в особистому заліку пілотів з 110 очками, за ним йде Серхіо Перес з 88 очками. У кубку конструкторів команда Ред Булл очолює з 195 очками, на другому місці – Феррарі з 151 очком.

Загалом, Гран-прі Китаю було цікавим і напруженим етапом сезону-2024 Формули-1. Макс Ферстаппен продемонстрував свою високу майстерність і здобув важливу перемогу для своєї команди.

“Макс Ферстаппен упевнено тріумфував у Шанхаї!” – автор сайту Formula 1.

Висновок автора сайту: Гран-прі Китаю стало важливим етапом сезону-2024 Формули-1, на якому Макс Ферстаппен здобув впевнену перемогу. Ця гонка була поверненням до Піднебесної після паузи у зв’язку з пандемією. Ферстаппен продемонстрував свою високу майстерність і показав, що він є одним з головних претендентів на чемпіонство у цьому сезоні.