Ферстаппен виграв перше Гран-прі Формули-1 у сезоні

Головна сторінка » Ферстаппен виграв перше Гран-прі Формули-1 у сезоні

У першому Гран-прі сезону Формули-1, пілот Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу у Бахрейні. Це вже третя перемога Ферстаппена у світовому чемпіонаті.

На другому місці фінішував його напарник Серхіо Перес, а третє місце зайняв гонщик Феррарі Карлос Сайнц.

Варто відзначити, що Ферстаппен стартував з першого місця та випередив найближчого суперника на 22 секунди.

Гран-прі відбулося в суботу через початок мусульманського свята Рамадан.

Макс Ферстаппен – 3-разовий чемпіон Формули-1

Макс Ферстаппен є трьоразовим та чинним чемпіоном Формули-1. Ця перемога стала для нідерландця 55-ю в його кар’єрі, що робить його одним з найуспішніших гонщиків у історії цього виду спорту. Він поступається лише Міхаелю Шумахеру та Льюїсу Гамільтону за кількістю перемог.

Гран-прі в Саудівській Аравії відбудеться наступного тижня

На наступному етапі Формули-1, 9 березня, відбудеться Гран-прі в Саудівській Аравії. Гонка обіцяє бути захоплюючою і напруженою, а фанати з нетерпінням чекають наступних змагань.

Висновок

Перемога Макса Ферстаппена у Бахрейні підтверджує його статус одного з найсильніших гонщиків у світі Формули-1. Цей результат є вражаючим досягненням у його кар’єрі, і ми очікуємо на подальші успіхи Ферстаппена на наступних етапах чемпіонату.