Ярослава Магучіх вражає на початку сезону, стрибнувши на висоту 2.04 метри.

Головна сторінка » Ярослава Магучіх вражає на початку сезону, стрибнувши на висоту 2.04 метри.

Українська спортсменка Ярослава Магучіх встановила найкращий результат сезону у світі у стрибках у висоту – 2.04 м. Вона стала переможцем змагань у німецькому Коттбусі, встановивши також рекорд турніру.

На етапі Світового легкоатлетичного туру бронзової категорії під назвою International Jump Meeting Ярослава отримала нагороду найвищого гатунку.

Це її третій найкращий результат у кар’єрі. Друге місце посіла Імке Оннен з Німеччини, яка стрибнула на 1.94 метри.

Раніше найкращий результат сезону у світі належав австралійці Ніколі Оліслагерс, яка нещодавно в Австралії стрибнула на 2.03 м.

“Ярослава Магучіх вразила своїм виступом на початку сезону! Вона перестрибнула планку на висоту 2.04 метри у Коттбусі!” – повідомила European Athletics.

“2.04 метри! Ярослава Магучіх вражаюче розпочала сезон, увійшовши до змагання, коли залишилося всього дві жінки і перестрибнувши світовий рекорд у стрибках у висоту на міжнародних змаганнях у Коттбусі. Вона випередила Імке Оннен, яка перестрибнула 1.94 метри” – повідомив Track & Field Gazette.

Заголовок: Ярослава Магучіх встановила найкращий результат сезону у стрибках у висоту.

Висновок: Українська спортсменка Ярослава Магучіх вразила своїм виступом на початку сезону, встановивши найкращий результат у світі у стрибках у висоту. Вона перемогла на змаганнях у Коттбусі та встановила рекорд турніру.

Джерело: sport.ua