Медаль на чемпіонаті світу завоювала команда Магучіх

Головна сторінка » Медаль на чемпіонаті світу завоювала команда Магучіх

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала срібним призером у фіналі стрибків у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який проходив у Глазго. Це перша медаль для України на цьому чемпіонаті.

Їй не вдалося підкорити висоту 1,99 метра, але цей результат все одно приніс їй срібло. Для Магучіх це вже друга медаль на чемпіонатах світу в приміщенні – у 2022 році вона стала чемпіонкою. Австралійка Нікола Оліслагерс здобула золото на цьому чемпіонаті, змігши перестрибнути висоту 1,99 метра з третьої спроби.

Інша українська спортсменка Юлія Левченко посіла 9-те місце у фіналі. Варто відзначити, що на чемпіонаті світу можуть брати участь лише дві спортсменки з однієї країни, тому Юлія Чумаченко була запасною.

Ярослава Магучіх висловила впевненість у тому, що одного дня вона зможе стрибнути на висоту 2,10 метра. Вона є володаркою найкращого результату сезону – 2,04 метра. Нещодавно вона також здобула перемогу на змаганнях “Millrose Games” у Нью-Йорку.

Цитата автора сайту: “Магучіх: Я вірю, що одного разу я стрибну на 2,10 м”

Українка Ярослава Магучіх здобула срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні

Висновок автора сайту: Українська спортсменка Ярослава Магучіх здобула срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, показавши вражаючі результати у стрибках у висоту. Вона є однією з найсильніших спортсменок світу і має потенціал для подальших досягнень.”

Джерело: champion.com.ua