Головна сторінка » Мукачівець стає чемпіоном України з легкої атлетики та отримує золоту медаль (ФОТО)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів розпочався у Львові 13 січня. На цих змаганнях взяли участь більше 300 учасників з усієї країни. Зокрема, до збірної Закарпаття потрапили 6 спортсменів, які представляють СОК ДЮСШ.

Вже зараз варто відзначити кілька видатних результатів вихованців Закарпаття. Матьковський Ростивлав посів перше місце у бігу на 3000 метрів. Волошин Ніколетта завоювала друге місце у бігу на 200 метрів та п’яте місце у бігу на 60 метрів і також побила свій особистий рекорд. Бєзлюднєв Владислав зайняв шосте місце у бігу на 3000 метрів, а Кушнір Іван став сьомим у бігу на 60 метрів.

Однак, це не самі лише результати на чемпіонаті в Львові заслуговують на увагу. Мукачівець також став першим у міжнародному “Пробігу трьох королів” у Словаччині.

Цей чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів приніс багато емоцій та вражень. Учасники з Закарпаття продемонстрували високий рівень підготовки та здобули вагомі результати. Вітаємо їх з успіхами і бажаємо подальших перемог!

Як кажуть, “Спорт – це не тільки змагання, а й можливість для молоді розвиватися та досягати великих вершин”. З цими словами ми можемо визначити дух і цінності, які переповнюють цих юних спортсменів, які представляють Закарпаття на національному рівні.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів розпочався у Львові

13 січня у Львові стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, у якому взяли участь понад 300 учасників. За інформацією Мукачівської міської ради, до збірної Закарпаття увійшло 6 вихованців СОК ДЮСШ.

Найкращі результати від учасників Закарпаття

• Матьковський Ростивлав – перше місце у бігу на 3000м (тренери-викладачі Паулишинець О.О., Панкулич І.В., Губін Є.В.)
  • Волошин Ніколетта – друге місце у бігу на 200м (тренери-викладачі Панкулич І.В., Паулишинець О.О., Губін Є.В.)
  • Волошин Ніколетта – п’яте місце у бігу на 60м, досягнувши свого кращого особистого результату і виконавши норматив КМС
  • Бєзлюднєв Владислав – шосте місце у бігу на 3000м (тренери-викладачі Панкулич І.В., Губін Є.В., Паулишинець О.О.)
  • Кушнір Іван – сьоме місце у бігу на 60м (тренери-викладачі Панкулич І.В., Хаван Д.М., Паулишинець О.О.)

Також варто згадати, що мукачівець став першим у міжнародному “Пробігу трьох королів” у Словаччині.

Заключні думки

Цитата автора сайту: “Спорт – це не тільки змагання, а й можливість для молоді розвиватися та досягати великих вершин”.

Джерело: mukachevo.net