Михайло Кохан став переможцем Кубка Європи з метань, отримавши золоту медаль

Головна сторінка » Михайло Кохан став переможцем Кубка Європи з метань, отримавши золоту медаль

У португальському місті Лейрія розпочався Кубок Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін, де український спортсмен Михайло Кохан здобув золоту нагороду. Це історичний момент для української збірної, оскільки це перша медаль на цьому турнірі. Кохан продемонстрував свою високу спортивну майстерність в метанні молота, показавши вражаючий результат – 78.13 метри, який є його особистим рекордом сезону. Його головний конкурент, угорець Бенце Халаш, зупинився на 76.22 метри. Цей успіх свідчить про талант та наполегливу працю Михайла Кохана, який відтепер стає одним з найголовніших представників українського спорту на міжнародній арені.

Михайло Кохан здобув золото на Кубку Європи з метальних дисциплін

У португальському місті Лейрія розпочався Кубок Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін, на якому український спортсмен Михайло Кохан виборов золоту нагороду. Це перша медаль для української збірної.

Кохан показав вражаючий результат, відправивши молот на відстань 78.13 метри, що є його особистим рекордом сезону.

Основний конкурент Михайла, угорець Бенце Халаш, бронзовий призер чемпіонату світу 2023 та срібний медаліст ЧЄ-2022, зупинився на відмітці 76.22 метри.

Результати метання молота серед чоловіків:

• 1. Михайло Кохан (Україна) – 78.13 м
  • 2. Бенце Халаш (Угорщина) – 76.22 м
  • 3. Крістос Франтцескакіс (Греція) – 74.96 м

Висновок

Михайло Кохан здобув золоту медаль на Кубку Європи з метальних дисциплін, показавши вражаючий результат у метанні молота. Це величезний успіх для української збірної, яка вперше здобула медаль на цьому турнірі. Кохан переміг свого головного конкурента, угорця Бенце Халаша, і продемонстрував свою високу спортивну майстерність. Цей результат став його особистим рекордом сезону і підтвердженням його таланту та наполегливої праці.

Джерело: sport.ua