Оголошено переможця конкурсу краси

Головна сторінка » Оголошено переможця конкурсу краси

Традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти» пройшли в Києві

У минулому році, 6 та 7 січня, у Києві відбулися «Різдвяні старти» – традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики. Цей турнір зібрав понад дві сотні спортсменів з різних куточків України, які змагалися у легкоатлетичному манежі на Березняках. За два дні змагань було нагороджено найкращих та найсильніших спортсменів, які продемонстрували велику майстерність і спортивну підготовку.

Среди евер родительского коллектива Университета Григория Сковороды, Виктор и Анна Самолюки, были признаны лучшими на этих всеукраинских соревнованиях по легкой атлетике «Рождественские старты».

Змагання приносили радость и спокойствие, но в то же время были острыми и напряженными, так как это было начало сезона, отметила известная украинская легкоатлетка Юлия Левченко. Члены сборной Киевской области завоевали 7 наград, в том числе 2 золотые медали, 2 серебряные и 3 бронзовые медали.

Победителями турнира стал Виктор Самолюк из Переяслава в толкании ядра с результатом 18,17 метра и Людмила Данилина из Киева в беге на 3000 метров со временем 10.09,86 минуты.

Серебряные медали завоевали Анна Дудниченко в прыжках с шестом (3,40 метра) и Анна Самолюк из Переяслава в толкании ядра (13,16 метра).

Бронзовыми призерами стали Алина Корсунська из Киева в беге на 800 метров со временем 2.12,19 минуты, Татьяна Черновол на дистанции 1500 метров со временем 4.37,01 минуты и Андрей Посполита в прыжках с шестом (4,40 метра).

Виктор Самолюк и его сестра Анна Самолюк являются преподавателями кафедры спортивных дисциплин и туризма Университета Григория Сковороды в Переяславе. Они заслуженно победили на этих всеукраинских соревнованиях. Мы желаем им новых успехов и побед!

Заключительные слова змагань «Рождественские старты» по легкой атлетике были успешными для спортсменов из Киевской области, которые показали высокий уровень подготовки и завоевали 7 наград. Это свидетельствует о мощном потенциале украинского спорта. Мы желаем нашим спортсменам новых побед и удачных соревнований!

6 та 7 січня відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти». У змаганнях взяли участь понад дві сотні спортсменів з усієї країни. Турнір відбувався в легкоатлетичному манежі на Березняках у Києві, повідомляє Proslav.

Викладачі переяславського університету Віктор та Анна Самолюки стали кращими на всеукраїнських змаганнях легкоатлетів  «Різдвяні старти»
Викладачі переяславського університету Віктор та Анна Самолюки стали кращими на всеукраїнських змаганнях легкоатлетів «Різдвяні старти»

Змагання були як затишними й домашніми, так і напруженими, оскільки це був початок сезону, зазначила відома українська легкоатлетка Юлія Левченко.

За результатами змагань, збірна Київщини здобула сім нагород, серед яких дві золоті, дві срібні і три бронзові, повідомили на сайті управління молоді та спорту Київської ОДА.

Переможцями турніру стали Віктор Самолюк з Переяслава у штовханні ядра з результатом 18.17 м та Людмила Даниліна з Києва з бігу на 3000 м з результатом 10.09.86 хв.

Срібло змагань вибороли Анна Дудніченко у стрибках з жердиною (3.40 м) та Анна Самолюк з Переяслава у штовханні ядра (13.16 м).

Бронзові нагороди вибороли Аліна Корсунська з Києва у бігу на 800 м з результатом 2.12.19 хв., Тетяна Чорновол на дистанції 1500 м з результатом 4.37.01 хв та Андрій Посполіта у стрибках з жердиною (4.40 м).

Віктор Самолюк та його сестра Анна Самолюк є викладачами кафедри спортивних дисциплін і туризму Університету Григорія Сковороди у Переяславі. Вони отримали заслужену перемогу на цих всеукраїнських змаганнях. Бажаємо їм нових успіхів та перемог!

Заключні слова

Змагання «Різдвяні старти» з легкої атлетики виявилися успішними для спортсменів з Київщини. Вони продемонстрували високий рівень підготовки та здобули сім нагород. Це свідчить про потужний потенціал українського спорту. Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог і вдалих змагань!

Джерело: proslav.info