Головна сторінка » Житомирська спортивна команда виграла «срібло» та отримала дев’ять медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

15 січня житомирська команда з легкої атлетики здобула друге місце на чемпіонаті України, що відбувся у Львові. Учасники команди, вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради, вибороли дев’ять медалей, з яких чотири мають найвищий рівень. Серед них були чемпіони України з бігу на 60 м і на 800 м, зі стрибків у висоту, а також з бігу на 60 м з/б. Два спортсмени стали срібними призерами з бігу на 1500 м і 800 м, один – срібним призером зі спортивної ходьби на 5000 м, і ще двоє – бронзовими призерами з бігу на 200 м та спортивної ходьби на 5000 м. Чемпіони отримали можливість представляти Україну на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій серед юніорів. Цей знаковий досягнення підкреслює потужний потенціал та талант команди з Житомирщини.

Житомирська команда здобула друге місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

15 січня пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА повідомила, що житомирська команда з легкої атлетики здобула друге місце серед 23 суперників на чемпіонаті України, який проходив у Львові.

У індивідуальному заліку вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради здобули дев’ять медалей, чотири з яких – найвищого ґатунку. Серед них:

• Маркевич Даніїл – бронзовий призер з бігу на 200 м;
  • Цьомик Роман – бронзовий призер зі спортивної ходьби на 5000 м.

Чемпіони отримали право представляти Україну на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому приймуть участь 11 команд з країн Європи.

Висновок:

Житомирська команда з легкої атлетики здобула друге місце на чемпіонаті України, який проходив у Львові. Вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради вибороли дев’ять медалей, чотири з яких – найвищого ґатунку. Чемпіони отримали право представляти Україну на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.