Головна сторінка » Огляд шістнадцятого ігрового тижня НФЛ: Відскок команди “Баффало”, історичний успіх “Детройта” та заявочка від “Балтимора

«Баффало» проспало початок гри, але змогло здобути перемогу

У матчі проти «Чарджерс» команда «Баффало» згадала старі-добрі часи, коли вирішувала проспати початок гри. Проте, після незадовільного початку, вони змогли вийти на відстань рятівного філдголу і здобути перемогу.

У середині другої чверті «буйволи» зробили свій перший адекватний розіграш, коли вже програвали 0:10. До перерви вони занесли два тачдауни і здавалось, що тепер можуть спокійно довести гру до перемоги. Проте, після перерви команда зробила кілька помилок, зокрема перехоплення пасу Джошем Алленом та фамбл Джеймса Кука. Незважаючи на це, «Чарджерс» не змогли використати максимум з цих помилок, але поступово складали філдголи на кожному своєму драйві.

За 5 хвилин до кінця гри «Чарджерс» неочікувано випереджали «Баффало». Однак, завдяки ресиверу Шакіру, який опинився у потрібному місці в потрібний час, «буйволи» змогли вирівняти рахунок і вийти на відстань рятівного філдголу. Проте, перемога команди виглядала не переконливо, що може не сподобатися фанам «Баффало».

Незважаючи на це, варто відзначити, що «Біллз» продемонстрували здатність робити вибухові розіграші, а сам Аллен провів цілком пристойний матч, незважаючи на перехоплення. Однак, враховуючи рівень команди «Чарджерс», «Баффало» має покращити свою гру, особливо в перспективі плей-офф.

Цитата автора сайту: «Баффало» змогло здобути перемогу, але її не можна назвати переконливою»

Висновок автора сайту: «Баффало» повинно покращити свою гру перед зустрічами з командами рівня плей-офф