Головна сторінка » Терзич вважає, що ми заслужили місце у чвертьфіналі завдяки нашій наполегливій праці сьогодні.

Стаття розповідає про перемогу Борусії Дортмунд над ПСВ у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 2:0. Головний тренер команди, Едін Терзіч, наголосив на важливості цієї перемоги для його колективу. Він похвалив гравців за їхню наполегливу працю та захоплюючу гру, зазначивши, що в перший тайм команда зіграла одну з найкращих грів даного сезону. В другому таймі гра команди змінилася, але вони продовжували захищатися пристрасно. Терзіч закінчує своє звернення гордістю за те, що він був частиною цього вечора. Завершуючи статтю, підкреслюється, що перемога Борусії була важливою для команди, а тренер висловлює гордість за гравців та їхню пристрасну оборону.

Головний тренер Борусії Дортмунд коментує перемогу над ПСВ у ЛЧ

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Борусія Дортмунд здобула перемогу над ПСВ з рахунком 2:0 (перший матч завершився з рахунком 1:1).

Головний тренер Борусії Дортмунд, Едін Терзіч, підкреслив важливість цієї перемоги для його команди.

«Сьогодні ми справді наполегливою працею заслужили місце у чвертьфіналі. На початку гри ми відіграли, мабуть, найкращі 30 хвилин у сезоні. Після цього ми мали забити більше голів у цьому пресинговому етапі.

У другому таймі ми перестали грати так активно, але продовжували захищатися пристрасно. Це було дуже виснажливо для мене, але я дуже пишаюся тим, що був частиною цього вечора», – заявив Терзіч.

Висновок

Перемога Борусії Дортмунд над ПСВ у Лізі чемпіонів була важливою для команди. Головний тренер, Едін Терзіч, підкреслив, що його гравці продемонстрували наполегливу працю і заслужили місце у чвертьфіналі. Він також висловив гордість за свою команду та їхню пристрасну оборону.

Джерело: xsport.ua