Головна сторінка » Здолбунівські «Орли» досягли призового місця в турнірі «Кубок Богуславського» з американського футболу.

У минулі вихідні в Ужгороді відбувся турнір з американського футболу, який був присвячений пам’яті Данила Богуславського, полеглого на війні. Турнір «Кубок Богуславського» зібрав команди з різних міст України, серед яких були «Лісоруби» з Ужгорода, «Леви» з Львова, «Вовки» з Вінниці та «Орли» з Здолбунова. Команда з Здолбунова зуміла вибороти бронзові нагороди на турнірі. Про це повідомлено на сторінці команди у Facebook.

Данило Богуславський, тривідомий чемпіон України з американського футболу, вирішив добровільно вступити до лав ЗСУ під час вторгнення Росії в Україну. Він служив у 128-й бригаді як стрілець-помічник гранатометника стрілецького взводу. Богуславський загинув 16 жовтня 2022 року під час визволення Херсонщини. На його честь на стадіоні «Авангард» вже вдруге провели кубок з флаг-футболу.

Кубок Богуславського з американського футболу, присвячений пам’яті Данила Богуславського, пройшов успішно, а команда “Орли” з Здолбунова заслужено стала призером турніру. Цей захід не тільки вшановує пам’ять героя, але й популяризує американський футбол в Україні.

Здолбунівські «Орли» стали призерами «Кубка Богуславського» з американського футболу

У минулі вихідні в Ужгороді відбувся турнір з американського футболу, який був присвячений пам’яті Данила Богуславського, полеглого на війні.

Турнір «Кубок Богуславського» зібрав команди з різних міст України, серед яких були «Лісоруби» з Ужгорода, «Леви» з Львова, «Вовки» з Вінниці та «Орли» з Здолбунова. Команда з Здолбунова зуміла вибороти бронзові нагороди на турнірі. Про це повідомлено на сторінці команди у Facebook.

Довідково:

Висновок автора сайту:

“Кубок Богуславського” з американського футболу, присвячений пам’яті Данила Богуславського, пройшов успішно, а команда “Орли” з Здолбунова заслужено стала призером турніру. Цей захід не тільки вшановує пам’ять героя, але й популяризує американський футбол в Україні.”

Джерело: sport.rayon.in.ua