Марта Костюк зазнала поразки у першому фіналі турніру WTA 500

Головна сторінка » Марта Костюк зазнала поразки у першому фіналі турніру WTA 500

Українська тенісистка Марта Костюк зазнала поразки у фіналі турніру WTA 500 в Сан-Дієго. Її суперницею була британка Кеті Бултер, яка змогла перемогти з рахунком 5:7, 6:2, 6:2. Цей матч тривав більше двох годин і показав великий потенціал Марти, навіть попри поразку. Вона продемонструвала високий рівень гри і може очікувати подальших успіхів у своїй кар’єрі. Варто відзначити, що це був другий фінал Марти на турнірі WTA та перший у категорії WTA 500.

Марта Костюк програла у фіналі турніру WTA 500 в Сан-Дієго

Українська тенісистка Марта Костюк зазнала поразки в фіналі турніру WTA 500 в Сан-Дієго від британки Кеті Бултер. Гра завершилася з рахунком 5:7, 6:2, 6:2 на користь Бултер.

Матч тривав 2 години 14 хвилин. Під час гри Костюк зробила один ейс і восьмох подвійних помилок, тоді як Бултер зробила дві подачі навиліт і 13 подвійних помилок.

У першому сеті Костюк зуміла зробити два брейки після того, як програла свою подачу. Бултер змогла відновити паритет на 5:5, але українка все ж таки закрила сет з брейком.

У другому сеті Бултер перехопила ініціативу, зробивши два брейки і вийшовши вперед з рахунком 4:1. Костюк змогла скоротити відставання до однієї програної подачі, але британка зробила ще один брейк і відновила паритет.

У вирішальному третьому сеті Бултер забрала дві подачі у Костюк, реалізувала перший матчпойнт і стала переможницею турніру.

Для 21-річної Костюк це був другий фінал турніру WTA, але перший у категорії WTA 500. Минулого року вона виграла турнір WTA в Остіні, США.

Нагадаємо, що у матчі за вихід до фіналу Костюк обіграла п’яту ракетку світу Джессіку Пегулу.

Заголовок: “Марта Костюк програла у фіналі турніру WTA 500 в Сан-Дієго”

Цитата автора сайту: “Марта Костюк не змогла перемогти у фіналі турніру WTA 500, програючи британці Кеті Бултер. Проте, цей фінал підтвердив її високий рівень гри та потенціал для подальших успіхів.”

Джерело: fakty.com.ua