Світоліна та Калініна не змогли пройти до чвертьфіналу турніру в Чарльстоні

Головна сторінка » Світоліна та Калініна не змогли пройти до чвертьфіналу турніру в Чарльстоні

На турнірі WTA 500 у Чарльстоні (США) українські тенісистки Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна зазнали поразок у третьому раунді своїх матчів. Світоліна поступилася бельгійці Елізе Мертенс, а Калініна програла росіянці Дар’ї Касаткіній, яка публічно засудила війну РФ проти України. Незважаючи на поразки, обидві спортсменки показали гідну гру і мають потенціал для подальших досягнень. Нехай ці поразки стануть для них додатковим стимулом до подальшого розвитку і успішних виступів.

Українські тенісистки Світоліна та Калініна зазнали поразок на турнірі у Чарльстоні

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна зазнали поразок у своїх матчах третього раунду на турнірі WTA 500 у Чарльстоні (США).

Світоліна поступилася бельгійці Елізе Мертенс, а Калініна програла росіянці Дар’ї Касаткіній, яка публічно засудила війну РФ проти України.

Матч Світоліної та Мертенс тривав 1 годину 7 хвилин і завершився поразкою Еліни з рахунком 4:6, 1:6.

Калініна і Касаткіна провели на корті 1 годину 25 хвилин. Ангеліна програла з рахунком 1:6, 4:6.

Таким чином, всі українки вибули з одиночного розряду змагань у Чарльстоні. Раніше друге коло не змогли подолати Даяна Ястремська та Леся Цуренко.

“Смілива людина”: Світоліна подякувала російській тенісистці, яка засудила війну РФ проти України

Розплата за підтримку Лукашенка: білоруську тенісистку Соболенко не допустили до Олімпіади-2024

Довела до істерики: Соболенко розтрощила ракетку після поразки від Калініної в Маямі (відео)

Висновок:

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна зазнали поразок на турнірі у Чарльстоні, вибувши з одиночного розряду. Світоліна поступилася Елізе Мертенс, а Калініна програла Дар’ї Касаткіній, яка висловила засудження війни РФ проти України. Це були важкі матчі, але наші спортсменки показали гідну гру. Нехай ці поразки стануть для них додатковим стимулом до подальших досягнень. Ми пишаємося їхнім виступом і бажаємо успіху в майбутніх змаганнях!

Джерело: tsn.ua