Головна сторінка » Світоліна та ще чотири українки оголошені потенційними суперницями на турнірі Індіан-Веллс-2024.

Українські тенісистки готуються до турніру в Індіан-Веллсі, де вони зустрінуться з сильними суперницями. Четверо представниць України розпочнуть свій шлях на турнірі з другого раунду, тоді як Леся Цуренко стартуватиме в першому колі. Леся Цуренко, Світоліна, Даяна Ястремська та Марті Костюк готові показати свої навички та продемонструвати гарні результати.

Турнір в Індіан-Веллсі входить до категорії WTA 1000 і має загальний призовий фонд понад 9,25 млн доларів. Змагання триватимуть з 6 по 17 березня. Це важливий турнір для тенісисток і дозволить їм отримати великий досвід та можливість підвищити свої рейтингові позиції. У минулому році Єлена Рибакіна з Казахстану стала чемпіонкою турніру серед жінок.

Ми бажаємо успіху нашим українським тенісисткам на турнірі в Індіан-Веллсі і впевнені, що вони мають потенціал показати гарні результати. Будемо слідкувати за їхніми поєдинками та тримати кулаки за них. Цей турнір може стати великим кроком до нових вершин в їхній тенісній кар’єрі.

Цитата автора сайту: “Українські тенісистки готуються до турніру в Індіан-Веллсі і мають потенціал показати гарні результати. Бажаємо їм успіху на змаганнях!”

Українські тенісистки готуються до турніру в Індіан-Веллсі

Четверо представниць України розпочнуть свій шлях на турнірі в Індіан-Веллсі з другого раунду, тоді як Леся Цуренко стартуватиме в першому колі.

Леся Цуренко, 34-річна тенісистка, зустрінеться з однією з переможниць кваліфікації у 1/64 фіналу. Світоліна, перша ракетка України, зіткнеться з сильнішою з двох гравців – чешкою Катеріною Сіняковою або Грет Міннен з Бельгії. Даяна Ястремська зустрінеться з переможницею поєдинку між Еммою Радукану зі Сполученого Королівства та кваліфіканткою.

Марті Костюк доведеться зачекати трохи довше. Вона зіграє у 1/32 фіналу проти переможниці матчу між Чжан Шуай з Китаю та однією з переможниць кваліфікації. Ангеліна Калініна має двох потенційних суперниць – Магдалену Френх з Польщі та італійку Лучію Бронцетті.

Турнір в Індіан-Веллсі

Турнір в Індіан-Веллсі входить до категорії WTA 1000. Загальний призовий фонд змагань цього року складає понад 9,25 млн доларів. Турнір триватиме з 6 по 17 березня. У минулому році титул серед жінок здобула Єлена Рибакіна з Казахстану.

Висновок

Українські тенісистки готуються до турніру в Індіан-Веллсі, де вони зустрінуться з сильними суперницями. Турнір входить до категорії WTA 1000 і має значний призовий фонд. Будемо слідкувати за успіхами наших спортсменок і бажаємо їм удачі на турнірі.

Джерело: rbc.ua