Ястремська використала чохол для ракетки на турнірі Charleston Open

Головна сторінка » Ястремська використала чохол для ракетки на турнірі Charleston Open

У другому раунді Charleston Open відбувся захоплюючий поєдинок між Лінетт і Ястремською, який завершився з перемогою польської тенісистки з рахунком 2:1. Початок матчу був вражаючим, коли українка Ястремська з легкістю виграла перший сет, не давши Лінет уникнути ні одного гейму. Але у другому сеті польська гравець піднялася з колін і наздогнала Ястремську, завоювавши сет і переведши поєдинок у третю партію. У цьому рішальному сеті гравці йшли нога в ногу, але вирішальним став шостий гейм, коли Лінетт забрала подачу у Ястремської і зуміла здобути перемогу. Наступним суперником Лінетт стане Джессіка Пегуло зі США. В цьому матчі Лінетт продемонструвала впевнену гру, у той час як Ястремська не змогла зберегти свою перевагу після першого сету.

Лінетт перемагає Ястремську на турнірі Charleston Open

У другому раунді жіночого турніру Charleston Open відбулася зустріч між Лінетт і Ястремською. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 (0:6, 6:4, 6:3) на користь Лінетт.

На початку матчу українка Ястремська виглядала дуже переконливо. Вона швидко закрила перший сет, не дозволяючи польській тенісистці отримати жодного гейму.

У другому сеті гра стала більш конкурентною. Лінетт вийшла вперед з рахунком 2:0, але Ястремська швидко зреагувала і зрівняла рахунок. Полька знову забрала гейм на подачі українки, але Ястремська змогла скоротити відставання до 4:5. Однак, Лінетт зробила третій брейк і виграла сет, переведши матч у третю партію.

У вирішальному сеті обидві гравці йшли нога в ногу. Вирішальним став шостий гейм, коли Лінетт забрала подачу у Ястремської. Цього достатньо було для перемоги польської тенісистки. Вона зустрінеться з Джессікою Пегулою зі США у наступному раунді.

Висновок

Лінетт перемагає Ястремську у другому раунді Charleston Open з рахунком 2:1. Польська тенісистка продемонструвала впевнену гру, а українка не змогла зберегти перевагу після першого сету. Лінетт зустрінеться з Джессікою Пегулою у наступному раунді турніру.

Джерело: rbc.ua