Головна сторінка » Боруссія перемагає Атлетико в захоплюючому матчі, пробиваючись до півфіналу Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Дортмундська Боруссія здобула перемогу над мадридським Атлетико з рахунком 4:2. Перший тайм пройшов з активною грою господарів поля, які зуміли відзначитися голом на 34-й хвилині. На початку другого тайму Атлетико зуміло забити один гол, проте Боруссія відповіла двома голами підряд. Після такої перемоги, Боруссія готується до півфіналу проти ПСЖ, а фінал Ліги чемпіонів обіцяє бути захоплюючим подією для всіх шанувальників футболу.

• Дортмундська Боруссія перемогла Атлетико Мадрид у чвертьфіналі Ліги чемпіонів з рахунком 4:2
  • Боруссія забила перший гол на 34-й хвилині завдяки Юліану Брандту
  • Атлетико зуміло забити гол у другому таймі завдяки Гуммельсу, проте Боруссія відповіла двома голами підряд
  • Боруссія Дортмунд зіграє проти ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів
  • Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні “Вемблі” у Лондоні

Боруссія здобула впевнену перемогу та готується до наступних поєдинків турніру, які обіцяють бути захоплюючими для всіх шанувальників футболу.

Дортмундська Боруссія перемогла Атлетико Мадрид у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Дортмундська Боруссія здобула перемогу над мадридським Атлетико з рахунком 4:2.

Перший тайм пройшов з активною грою господарів поля, які зуміли відзначитися голом на 34-й хвилині. Юліан Брандт отримав передачу в штрафному майданчику іспанців від Матса Гуммельса та пробив голкіпера з-під трьох захисників.

На початку другого тайму Атлетико зуміло забити один гол, коли Гуммельс після кутового удару переправив м’яч у власні ворота. Анхель Корреа, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок у другому матчі.

Проте Боруссія не збентежилася і відповіла двома голами підряд. Спочатку Фуллькруг головою замкнув передачу Марселя Забітцера, а потім сам австрієць пробив у дальній кут воріт Облака після закидання з глибини.

Півфінал турніру та фінал Ліги чемпіонів

Боруссія Дортмунд зустрінеться з французьким ПСЖ у півфіналі Ліги чемпіонів. Перший матч запланований на 30 квітня/1 травня, а другий – на 7/8 травня. Фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні “Вемблі” у Лондоні.

Висновок

Дортмундська Боруссія здобула впевнену перемогу над Атлетико Мадрид у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Захоплюючий матч завершився з рахунком 4:2 на користь Боруссії, яка тепер готується до півфіналу проти ПСЖ. Фанати з нетерпінням чекають наступних поєдинків турніру, а фінал Ліги чемпіонів обіцяє бути захоплюючим подією для всіх шанувальників футболу.

Джерело: champion.com.ua